معرفی, مقالات

مایع فوم دستشویی

مایع فوم فله
مایع فوم دستشوییReviewed by Barg Niki Resan on Jun 5Rating: 5.0مایع فوم دستشوییمایع فوم دستشویی جایگزین مناسب مایع صابون می باشد.شرکت برگ نیکی رسان مایع فوم خود را با برند ویشکا عرضه می کند. مایع فوم دستشویی دارای 68% صرفه جویی می باشد

معرفی مایع فوم دستشویی

مایع فوم دستشویی به دلیل آماده بودن به منظور استفاده دارای مزایای منحصر به فردی می باشد که در ذیل به مهمترین آنها اشاره می شود:

 

مایع فوم دستشویی

مایع فوم دستشویی

الف) صرفه جویی:

به دلیل آبگونگی مایع فوم ( ویسکوزیته نزدیک به آب) یک قطره مایع فوم در پمپ های مخصوص ، تبدیل به حجم قابل ملاحظه ای کف می شود که برای یکبار شستشوی دست کفایت می کند.

مایع فوم دست شویی نسبت به مایع صابون بیش از 60 % ( تا 68 % ) صرفه جویی دارد  . این مقدار صرفه جویی نسبت به مایع صابون به طریق زیر محاسبه می شود :

برای مثال 250cc  از مایع فوم قابلیت 340 بار پمپ شدن را دارا می باشد در صورتیکه مایع صابون با همان حجم 170 بار قابلیت پمپاژ دارد که در همین مورد 50 % صرفه جویی نسبت به مایع صابون دارد . همچنین دور ریز مایع دستشویی سنتی از بین انگشتان دست تا حدود 10 % و نشتی مایع صابون از جا مایع بیش از 5 % می باشد . مایع صابون به دلیل غلظت زیاد به دیوار ظروف انتقال چسبیده و این مقدار نیز در حدود 3 % می باشد که برای مایع فوم دستشویی هیچکدام از دور زیرهای بالا اتفاق نمی افتد.

 

مایع فوم فله

مایع فوم دستشویی برگ نیکی رسان

 

ب) افزایش سطح بهداشت عمومی:

با توجه به کف آماده فوم دستشویی ، شستشوی کاملا بهداشتی دست آسان تر  می شود لذا خردسالان و کهنسالان به راحتی از آن استفاده کرده و سطح بهداشت عمومی و فردی بالاتر می رود. مایع فوم توسط پمپ مخازن تبدیل به کف ریز و یکسانی می شود که به سبب آن میزان مایع فومی که به تمام سطح می رسد یک اندازه و پاکنندگی کل سطح پوست یکسان می شود .

شرکت برگ نیکی رسان افتخار دارد مایع فوم را در ظروف 3.75 لیتری و در شیرینگ های 4 عددی ( 15 لیتر ) با برند  ” ویشکا ” عرضه نماید .

برای خرید مخزن مایع فوم F1 و سایر محصولات شرکت برگ نیکی رسان می توانید به فروشگاه سایت ما وارد شوید .

[aio_button align=”none” animation=”none” color=”pink” size=”medium” icon=”shop” text=” میخواهم مخزن مدل F1 را بررسی کنم” relationship=”dofollow” url=”https://bargniki.com/product/foam-dispenser-f1/”]

خواندن این مطلب
مخزن مایع فوم دستشویی F1

برای خرید مستقیم مایع فوم” ویشکا ” می توانید از دکمه زیر استفاده کنید .